Портфоліо

 

7 червня 2011 року, напередодні історичного 8 червня (рівно за рік –  початок Євро-2012) у Будинку футболу відбулася прес-конференція, присвячена презентації нової книги «1960-2012: КАК ЭТО БЫЛО». 

 

Організатор  заходу – агенція «МЕДІА СПОРТ» і її директор Олена ГОВОРОВА  блискуче впоралася з обов’язками модератора прес-конференції. 

 

Журналісти мали змогу поспілкуватися з авторами книги - народним депутатом України, головою Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Павлом КОСТЕНКОМ; генеральним директором ТОВ «Панда», Героєм України Геннадієм БОБОВИМ; відомим  журналістом, автором кількох книг на футбольну тематику Володимиром КУЛЕБОЮ. 

Також участь у прес-конференції взяв генеральний директор видавництва «Новий Друк» Володимир КЛІМЕНКО. 

На завершення презентації серед її учасників було розіграно п’ять екземплярів книги.  

 

Про книгу.

 

Завдання, яке поставили перед собою автори, – упорядкувати для уболівальників різноманітну фактичну інформацію, викласти її у зручній формі, а ще – додати власний коментар, авторське бачення та враження про перебіг кожного із чемпіонатів Європи з футболу. 

 

Книга охоплює всю історію таких чемпіонатів, від першого, який блискуче виграла збірна СРСР, до Євро-2008, котрий виніс на хвилю світового успіху фантастичну збірну Іспанії.

 

13 чемпіонатів – 13 глав. 

Завершальна, 14 глава – це місток із минулого в майбутнє. Вона присвячена підготовці України та Польщі до Євро-2012. У переддень презентації книги виповнився рівно рік до старту чемпіонату. «1960-2012: Как это было» - перша в Україні книга, присвячена Євро-2012.

 

З приводу придбання книги звертайтесь до представників агенції “МЕДІА  СПОРТ” (тел. 098-787-31-31, 095-143-87-86)