Портфоліо

Церемонію “АФІНА” було засновано 2004 року за ініціативи бронзового призера Олімпійських Ігор у потрійному стрибку Олени Говорової. Метою екс-спортсменки було об'єднати друзів легкої атлетики, подарувати свято своїм колишнім колегам та підняти престиж “королеви спорту” у країні.  

І мети було досягнуто. 1 лютого 2011 у просторому залі виставкового центру "АККО Інтернешнл" вже вшосте поспіль Україна дізналася імена найкращих.

 

Легкоатлеткою року визнали Ольгу Саладуху, яка після народження дитини повернулася в спорт і на ЧЕ-2010 завоювала «золото». Легкоатлет року — Сергій Лебедь, який у 9-е виборов "золото" на XVII європейській першості по кросу в Альбуфейрі, сьогодні він  найтитулованіший європеєць у цьому  виді спорту.

У номінації "Сенсація року" винагороду отримала жіноча збірна України в естафеті 4 по 100 метрів на Чемпіонаті Європи. Володимир Федорець, наставник однієї з тріумфаторок забігу Єлизавети Бризгіної, переміг у номінації “Тренер року”. "Красою легкої атлетики" названа харків'янка Ганна Міщенко, яка виграла забіг на 1,500 метрів в липні 2010 року  в Танжері (Марокко).  

Вітали переможців церемонії "АФІНА 2010" зірки світового рівня - Бланка Власич, Крістоф Леметр, Бернар Лагат.

Спеціально на церемонію "Афіна 2010" прилетів відомий російський актор Олексій Маклаков (легендарний прапорщик Шматко із серіалу «Солдати»). Разом із народною артисткою України Ніною Матвієнко він оголосив ім'я кращого тренера року і порадував усіх присутніх піснею у власному виконанні.

Незмінною ведучою вечора була головна натхненниця церемонії  Олена Говорова, а допомагали їй популярна телеведуча Кароліна Ашіон та супербілявка Оля Полякова.